DanSing Dolls

dvě muzikálové zpěvačky, tanečnice a herečky. Od dětství se obě věnovaly zpěvu, herectví a mnoha tanečním stylům, ale hrají i na klavír, housle a violoncello. Absolvovaly konzervatoř v Praze v oboru muzikál. Nyní vystupují v pražských i oblastních divadlech (Divadlo Hybernie, Divadlo Kalich, Divadlo v Korunní, Divadlo Ta Fantastika, DJKT Plzeň, Karlovarské městské divadlo…) Každý týden také můžete toto nevšední duo vidět ve staropražské kabaretní show U Fleků.

DanSing Dolls nabízejí oblíbené melodie, které se spolu s tancem hodí na všechny druhy eventů – na plesy, firemní večírky, oslavy, svatby … a své posluchače a diváky si najdou v každé věkově skupině.

Charleston – styl dvacátých let minulého století vás okouzlí svou hravostí a nevázaností.

Kankán – tanec zrozený v Paříži evokuje bujarou náladu tehdejších kabaretů. Choreografie na známou hudbu J. Offenbacha a J. Strausse.

Kabaret – smyslný jazzový tanec se židlí, klobouky nebo hůlkami, podle muzikálu Kabaret, ve kterém excelovala Liza Minelli.

Chicago - známé finále světoznámého muzikálu Chicago! Roxie a Velma v choreografii Honey Rag a dalších známých melodií z toho muzikálu.

Retro - choreografie ve stylu 50. - 70. let minulého století. Kdo by neznal muzikály Pomáda nebo Šakalí léta? Jejich úžasnou hudbu a krásné tance? Nabízíme veselou a energickou podívanou přesně v tomto stylu. Nebo svižnou swingovou choreografii plnou rozevlátých sukní a radosti na hudbu G. Millera.

Moulin Rouge – žhavé vystoupení inspirované muzikálem Moulin Rouge. Ladné pohyby na známou skladbu Sparkling Diamonds.

Lidovky - tance inspirované naší tradiční národní kulturou. Vy sami si můžete vybrat skladby, které jsou Vám blízké, a DanSing Dolls na ně přichystá pěvecké ztvárnění a choreografii.

    

DanSing Dolls DanSing Dolls DanSing Dolls