• Hudební agentura Tanja Classical Music Agency byla založena v roce 2005 paní Taťánou Klánskou a Ondřejem Lébrem.
  • V současné době agentura pracuje pod obchodním názvem Tanja Classic s.r.o.
  • Naše koncertní agentura zastupuje špičkové umělce nejen na poli klasické hudby a zprostředkovává hudební zážitky posluchačům všech věkových kategorií a různého založení.
  • Od založení agentury jsme realizovali každý rok několik desítek koncertů a hudebních akcí včetně benefičních koncertů a to jak v roli organizátora anebo jako zprostředkovatelé umělců. Můžete se podívat na naše reference a seznam akcí, pro které jsme schopni zajistit hudební doprovod.

Služby naší agentury

Našimi klienty jsou firmy i jednotlivci. Zajišťujeme pro ně jak organizaci hudebních akcí na klíč, pořádáme plesy a zajišťujeme klasickou hudbu na svatby. Také obstaráváme hudební doprovod na akce klientů (soukromé oslavy, firemní setkání). Naše agentura zastupuje řadu profesionálních umělců. Podle zadání zákazníků běžně domlouváme účast umělců i mimo naše portfolio.

Reference

Kromě výše uvedených realizací trvale spolupracujeme s Českým rozhlasem, spolupracujeme při realizaci Adventních koncertů s Českou televizí a realizujeme literárně – hudební pořady s Táňou Fischerovou, Davidem Prachařem, aj.